PAKIET REKRUTACJA I WDROŻENIE

CENA 3 450 ZŁ

DLA KOGO?

Dla właścicieli biznesu, którzy wolą sami prowadzić procesy rekrutacyjne i dokonywać samodzielnych wyborów spośród kandydatów, dlatego chcą zdobyć niezbędne kompetencje i narzędzia. A także dla osób wyznaczonych przez Właściciela, które mają się zajmować rekrutacją a nie posiadają do tego wystarczających kompetencji.

W Pakiecie Rekrutacja i Wdrożenie znajdują się ponadto poniższe aktywności:

 

 

Aby poznać szczegóły, KLIKNIJ interesującą Cię aktywność.

PRZEBIEG

Pracę z Przedsiębiorcą zawsze zaczynamy od krótkiego, bezpłatnego spotkania diagnostycznego,

dzięki któremu dopasowujemy proponowane rozwiązania do potrzeb konkretnych ludzi i sytuacji.

 

Przy okazji otwarcia procesu rekrutacyjnego na konkretne stanowisko Właściciel biznesu lub osoba przez niego wskazana poznaje tajniki rekrutacji, a także otrzymuje pakiet formularzy rekrutacyjnych ( i umiejętność korzystania z nich) do wykorzystania w przyszłości. – Przejdż ten proces razem z nami, doświadczaj, obserwuj, pytaj, miej wpływ

– a następny proces poprowadzisz już samodzielnie  zaopatrzony w narzędzia i kompetencje rekrutacyjne.

CZAS REALIZACJI PAKIETU

Min. 2 miesiące

konsult_z_właścicielem.png
konsult_z_właścicielem.png
on the job.png
proces.png
rekrutacja.png
RAPORT.png

W JAKIEJ SYTUACJI WYBRAĆ TEN PAKIET?

Jesteś rekrutacyjnym nowicjuszem? Nie masz pomysłu, jak skutecznie wdrożyć nowego pracownika na stanowisko, tak, aby jak najszybciej zaczął przynosić firmie  zyski? Wolisz, aby ktoś Ci podpowiedział, jak to robić, aby nie popełnić błędów, które mogą Cię dużo kosztować w przyszłości?

portfel.JPG
rozmowa rek.JPG

A może  już wiesz, ile zachodu kosztuje zarekrutowanie dobrego pracownika i nie czujesz się zbyt pewnie w rozmowach rekrutacyjnych lub wiesz, że nie zawsze przebiegają one tak, jak sobie to zaplanujesz? Chcesz, aby ktoś wsparł Cię w bardziej komfortowym zaplanowaniu procesu rekrutacyjnego i pokazał, gdzie czyhają pułapki rekrutacyjne a także jak kontrolować przebieg rozmowy rekrutacyjnej jednocześnie dbając o dobry wizerunek swojej firmy?

Jeżeli firma nie posiada specjalisty ds. rekrutacji, nie chce przepłacać za agencje pośrednictwa pracy, a raczej zdobyć kompetencje, by w przyszłości samodzielnie prowadzić efektywne procesy rekrutacyjne, a Właściciel rozumie znaczenie nie tylko wyboru odpowiedniego pracownika ale i jego właściwego i sprawnego wdrożenia na stanowisko pracy.