Pakiet

INTEGRACJA I ZAANGAŻOWANIE

Pakiet

ROZWÓJ MENEDŻERA

Pakiet

ROZWÓJ SPRZEDAWCY

Pakiet

ZMIANA W FIRMIE

Pakiet

PROCESY HR

Pakiet

REKRUTACJA I WDROŻENIE

Pakiet

PROWADZENIE SPOTKAŃ I PREZENTACJI

Pakiet

PROJEKTOWANY DLA CIEBIE

logo ścięte.png

Jeżeli wśród naszych pakietów nie znalazłeś takiego, który odpowiada na potrzeby Twojej firmy to z chęcią stworzymy coś specjalnie dla Ciebie! Naciśnij Pakiet DLA CIEBIE, żeby dowiedzieć się więcej o pomysłach na rozwój biznesu.

Przed zakupem proponujemy skorzystanie z BEZPŁATNEJ rozmowy diagnozującej, podczas której możemy podpowiedzieć Ci, który pakiet jest najbardziej adekwatny do Twojej sytuacji a także dopasujemy wybrany pakiet do Twojej firmy.

Najedź kursorem na zdjęcie i znajdź pakiet odpowiedni dla Twojej firmy!

Profesjonalna oferta na szkolenia w Szczecinie

Szkolenia dla firm Szczecin - co znajduje się w naszej ofercie?

 

Zapraszamy właścicieli firm z województwa zachodniopomorskiego, a w szczególności tych, którzy prowadzą swoją działalność w Szczecinie, w tym również w centrum miasta. Nasza firma zaprasza też do współpracy klientów z całej Polski. Jesteśmy w stanie zagwarantować szkolenia, które okazują się niezwykle pomocne dla wielu grup zawodowych. W zakresie naszych usług znajdują się rozmaite pakiety, do których między innymi można zaliczyć szkolenie z prowadzenia spotkań i prezentacji. Podczas tego szkolenia szczegółowo objaśniamy, w jaki sposób powinno się korzystać z różnego rodzaju narzędzi pakietu Office do tworzenia rozmaitych treści, ale i również staramy się pokazać, jakich błędów nie powinno się popełniać podczas tworzenia, jak i prowadzenia prezentacji.

 

Oferujemy dla Państwa kursy, na podstawie których będą Państwo mogli nabyć niezbędne informacje, odnoszące się do rozwoju sprzedawcy. Organizujemy też w mieście Szczecin szkolenia menedżerskie. Dla działalności, która potrzebuje pomocy we wdrożeniu kilku istotnych zmian, na przykład dotyczących zarządzania firmą, także przygotowaliśmy odrębne szkolenie. Do naszej oferty zaliczają się również warsztaty stawiające na integrację pomiędzy pracownikami danej firmy. Te szkolenia i zajęcia mają na celu zapewnienie lepszej komunikacji w firmie. W ofercie szkoleń widnieje także kurs z zakresu rekrutacji, dzięki któremu można nauczyć się, w jaki sposób zatrudniać nowych pracowników do firmy. Jest także możliwość organizacji szkoleń biznesowych. Tego rodzaju kursy biznesowe mają ułatwić pracę w danym miejscu. Szkolenia tego rodzaju skupiają się przede wszystkim na tym, by firma prężnie się rozwijała. Do kursów szkoleniowych zachęcamy również klientów, którzy posiadają swój temat szkolenia. Postaramy się przygotować taki program, który będzie dostosowany do oczekiwań danego klienta, a także jego potrzeb. Do szkoleń można przystąpić indywidualnie. Natomiast nasi specjaliści są również w stanie przeprowadzić szkolenie dla określonej grupy osób.

 

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi?

 

Nasza firma jest zlokalizowana w mieście Szczecin kursy, jakie są przez nas oferowane, według naszych zaufanych klientów są zaliczane do najlepszych na terenie całego województwa. Z uwagi na to, że na rynku firmy szkoleniowe Szczecin występują stosunkowo rzadko, postanowiliśmy to zmienić, zakładając taką, a nie inną działalność. Biorąc pod uwagę fakt, że Polska prężnie się rozwija w wielu branżach, takie szkolenia są niezwykle przydatne. Uważamy, że edukacja naszego klienta jest niezwykle ważna. Z doświadczenia wiemy, że działania, które są przez nas stosowane na szkoleniach, u wielu klientów przynoszą ogromne rezultaty. Doświadczenie, które zbieramy z każdym kursem, czy też szkoleniem, uczy nas świadczenia jak najlepszych usług. Organizacja każdego spotkania jest dostosowywana do potrzeb klienta, w związku z tym obsługa jest zawsze na wysokim poziomie. Doświadczenie, zaangażowanie oraz profesjonalizm to elementy, które są dla nas najważniejsze.

 

Gdzie można nas znaleźć?

 

Nasza siedziba znajduje się w mieście Szczecin, a dokładniej można nas znaleźć w Mierzynie, województwo zachodniopomorskie. Więcej informacji na temat naszych usług można uzyskać poprzez naszą stronę www - rozwojludzibiznesu.pl. W przypadku, kiedy interesuje Państwa kontakt bezpośredni, by dowiedzieć się, na przykład jaki czas przypada na określone szkolenia Szczecin, można za pośrednictwem naszej witryny internetowej wysłać nam formularz, który widnieje na stronie głównej. Można z nami porozmawiać, dzwoniąc na numery telefonów podane w zakładce "kontakt". Istnieje też możliwość napisania wiadomości mailowej lub skontaktowania się z nami poprzez Facebook. Na każdą wiadomość staramy się odpowiadać tak szybko, jak to możliwe. Zapraszamy do podjęcia współpracy!